O mnie – Fly and Eat

Cześć, bardzo mi miło powitać Cię na moim blogu. Nazywam się Magda i uwielbiam podróże oraz dobrą kuchnię, a najbardziej gdy mogę to połączyć, czyli dobrą kuchnię podczas podróży. Z tych dwóch moich pasji zrodził się pomysł na blog o podróżach i kuchni.

Na co dzień pracuję w dużej, międzynarodowej korporacji, ale każdą wolną chwilę staram się poświęcać na swoje hobby. Uwielbiam podróże zarówno te bliskie (weekendowy wyjazdy po Polsce lub Europie) jak i te dalekie. Kocham Amerykę i wiem, że pomimo już kilku wizyt w USA, nadal mam dużo do odkrycia i chyba nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.  Nawet swój ślub brałam Stanach.

Jeśli tak jak ja, lubicie spędzać w ten sposób czas wolny albo szukacie pomysłów na wyjazdy i sposobów jak można taki wyjazd zorganizować, to jest to miejsce jak najbardziej dla Was. Jeżeli lubicie próbować nowych rzeczy i szukacie nowych smaków to mam nadzieję, że również się nie zawiedziecie.

Na blogu staram się dzielić swoimi doświadczeniami, wrażeniami i wspomnieniami z podróży oraz opiniami na temat odwiedzanych restauracji.

Jeśli dobrze się tu czujecie to nie zapomnijcie zalajkować profilu na Facebook. Dziękuje ?

Fly and Eat to jak sama nazwa wskazuje – blog o podróżach, kuchni i spędzaniu wolnego czasu: https://flyandeat.com/ . ?

Fly and Eat, blog o podróżach