Beza Krówka (Warszawa) - które smaki nie mają sobie równych?
Kuchnia,  Warszawa

Beza Krówka (Warszawa) – które smaki są najlepsze?

Dla wszystkich Lodożerców mam dobrą wiadomość – Warszawa Ursus to kolejne miejsce, gdzie od niedzieli 26.04 ponownie działa Beza Krówka. Obecnie lodziarnia jest czynna codziennie w godzinach 12.00 – 19.00.

Beza Krówka to moim zdaniem jedne z lepszych lodów jakie jadłam, a do tego w bardzo przyzwoitej cenie. Jedna porcja to 70g a jej cena to 3,50 pln, czyli dokładnie tyle samo co rok temu. Przy rosnących cenach surowców to bardzo dobra wiadomość, że cena nie uległa zmianie. Beza Krówka to świeże, produkowane na bieżąco według tradycyjnej, włoskiej receptury lody. Do ich produkcji wykorzystywane są sezonowe owoce, śmietanka i prawdziwe mleko. Dzięki temu pewnie lody są tak intensywne w smaku. Sztandarowy smak to oczywiście beza krówka, smak dobrze znany i kojarzony z dzieciństwem. To obok czekoladowego mój ulubiony.

Beza Krówka (Warszawa) - które smaki nie mają sobie równych?
Beza Krówka (Warszawa) - które smaki nie mają sobie równych?

Lodziarnia otwarta jest tylko sezonowo. Część smaków jest w miarę stała, a część co jakiś czas ulega zmianie. Smak „beza krówka” dostępny jest praktycznie codziennie. W weekend najczęściej dostępne są dwa dodatkowe smaki, zwane “smakami weekendu” – przynajmniej tak było w zeszłym roku.

Nawet biorąc pod uwagę obecną sytuację (konieczność chodzenia w maseczce) nie trzeba wcale rezygnować z lodów. Po pierwsze można je zjeść zatrzymując się niedaleko lodziarni, można zamówić na wynos lub podjechać samochodem i zjeść je w środku w aucie. Trzeba się jakoś “ratować”, nie zapominając oczywiście o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Pamiętaj, że takie lokalne biznesy to dodatkowe miejsce pracy, dlatego #wspierajlokalnie.

Adres: Tomcia Palucha 37, 02-495 Warszawa Ursus (Beza Krówka)

Link do strony lodziarni: http://beza-krowka.pl/

Dodatkowo podsyłam link do restauracji, które są obecnie czynne i oferują dostawę jedzenie na terenie Ursusa: https://flyandeat.com/restauracje-w-ursusie-z-opcja-dostawy/ oraz Warszawa Włochy: https://flyandeat.com/warszawa-wlochy-dostawa-jedzenia/

Beza Krówka (Warszawa) - które smaki nie mają sobie równych?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *