Ramen z Arigator Ramen Shop
Kuchnia,  Warszawa

Ramen z Arigator Ramen Shop

Jako wielka fanka ramenu często odwiedzałam Arigator Ramen Shop, natomiast obecnie, aby móc cieszyć się jego smakiem zamawiam na wynos. Arigator to nieduży lokal o ciekawym wystroju do którego bardzo często ustawiały się kolejki przed wejściem. 

W środku znajduje się duży stół przy którym wszyscy razem siedzieli, a dodatkowo ze dwa, podwójne stoliki. Moje ulubione miejsce to przy stole “barowym” za którego widać całą kuchnię i można było popatrzeć jak kucharze przygotowują ramen i inne przysmaki. W menu oprócz ramenów dostepne sa równiez przystawki. Menu co jakiś czas się zmienia, więc można poznawać nowe smaki. Aktualne menu jest zawsze dostępne na stronie FB: https://www.facebook.com/Arigator-Ramen-Shop-289559438233037/

Do wyboru są rameny których bazą może być gęsty i zawiesisty bulion lub lekki i bardziej klarowny. Natomiast obojętnie na który się zdecydujemy to możemy być pewni że oba będą pełne smaku. Jeśli chodzi o bazę mięsną to również jest spory wybór, gdyż prawie zawsze jest do wyboru ramen z wolowina, wieprzowina lub z kaczką czy kurczakiem. Dostępna jest również wersja pikantna (zawsze wybierana przez mojego męża)  oraz wegetariańska, który również jest smaczny (jeden z moich ulubionych).

Ramen z Arigator Ramen Shop
Ramen na wynos

Ramen na wynos podzielony jest w 3 części. Pierwsza i najważniejsza to bulion, druga to makaron a trzecia to dodatki do naszego ramenu. Wraz z tym wszystkim otrzymujemy krótką instrukcję obsługi, gdyż aby cieszyć się smakiem ramenu w naszym domowym zaciszu musimy najpierw podgrzać bulion i zagotować makaron. Następnie łączymy bulion z makaronem, dodajemy dodatki i ramen gotowy.

Oba rameny, czy te ktore jadłam na miejscu w Arigator Ramen Shop czy te przyrządzane w domu smakują wyśmienicie. Bulion jest zawsze aromatyczny, pełen smaków a mięso miękkie.

Ramen z Arigator Ramen Shop


Ramen z Arigator Ramen Shop

Zamówienia można składać telefonicznie z odbiorem osobistym lub w opcji dostawy przez Arigator Ramen Shop.

Gdy w końcu spowrotem życie wróci do normalności zachęcam do sprobowania również innych ramenów. Pod linkiem lista moich najlepszych ramenów w Warszawie: https://flyandeat.com/najlepsze-rameny-w-warszawie/

Adres: Piękna 54, 00-672 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *