Fabryka frytek - frytki na wynos
Kuchnia,  Warszawa

Fabryka frytek – frytki dostawa

W ramach akcji “wspieraj gastro“  kolejnym miejscem, które chciałabym przedstawić jest Fabryka Frytek, gdzie możemy zamówić na wynos nie tylko frytki, ale również burgery czy gofry. Frytki, to kolejne danie po burgerach czy pizzy, dla których możliwa jest dostawa wprost pod drzwi naszego mieszkania. Fabryka Frytek są to 2 nieduże lokale na terenie Warszawy. Na miejscu jest kilka stolików i miejsc siedzących, z których teraz akurat nie będziemy mogli skorzystać. 

Frytki

Do wyboru mamy całkiem duży wachlarz różnego rodzaju frytek. Dostępne są frytki belgijskie, klasyczne, spiralki, domowe, ćwiartki, julienne, z batatów i wiele innych. Frytki są w 4 rozmiarach: małe, średnie i duże, a dla większych żarłoków również w wiaderku. My najczęściej wybieramy frytki belgijskie oraz klasyczne w dużym rozmiarze, a do tego możemy wybrać sobie po 1 sosie. Ja akurat nie jestem fanką tych sosów, więc jeśli już jakiś wybieram to najczęściej jest to tradycyjny ketchup.

Frytki belgijskie to duże, grube i mięsiste frytki, natomiast klasyczne to cienkie i równo cięte frytki. 

Fabryka frytek - frytki dostawa
Frytki klasyczne
Fabryka frytek - frytki dostawa
Dostawa

Frytki lub inne dania z Fabryki Frytek możemy zamówić online za pośrednictwem portalu pyszne.pl, a dostawa będzie wprost do drzwi naszego mieszkania. Link do zamówienia Fabryka frytek menu. Możemy również zamówić frytki telefonicznie lub bezpośrednio w lokalu i odebrać je osobiście na miejscu.

Frytki zapakowane są w papierowe pudełko. W domu wrzucamy je na chwilę do piekarnika i smakują jakby były dopiero przygotowane.

Adres: Złota 3, 00-019 Warszawa

Adres: Ludwika Waryńskiego 9, 00-655 Warszawa

Gdy zastanawiacie się co robić w domu podczas kwarantanny pod linkiem znajdziecie kilka moich pomysłów: https://flyandeat.com/co-robic-w-domu-podczas-kwarantanny-koronawirusa/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *