Przystanek Ogień i Dym - burgery na wynos
Kuchnia,  Warszawa

Burgery na wynos – „Przystanek Ogień i Dym”

W ramach akcji wspierania biznesów gastronomicznych tym razem przyszła kolei na Przystanek Ogień i Dym serwujący burgery. W dobie koronawirusa – tylko w opcji na wynos lub w dostawie. Burgery to danie, które na pierwszy rzut oka wydaje się, że lepiej zjeść na miejscu, kiedy mięso jest dopiero co zdjęte z rusztu, a burger przed chwilą został złożony. Jednak jak się niejednokrotnie przekonałam burgery na wynos to również dobry pomysł. 

Jedzenie

W menu restauracji Przystanek Ogień i Dym królują burgery i naprawę jest w czym wybierać. Znajdziemy tam nie tylko najbardziej popularne opcje jak cheeseburger czy barbecue, ale również bardziej wyszukane jak Wild Wasabi (z wasabi mayo), Kozo (z serem kozim i salsą śliwkową) czy El Mariachi (z pikantnym salami, guacamole). Do wyboru jest też kilka kanapek z szarpaną wołowiną, których wielkim fanem jest mój mąż. Jego ulubiony burger to Angry Bulgog z szarpaną wołowiną, cheddarem, bekonem, sałatą, czerwoną cebulą, kolendrą, chilli oraz salsą śliwkową.

Jak sami o sobie piszą, ich kuchnia to połączenie amerykańskich burgerów ze smakami egzotycznej Azji, co potwierdzają składniki niektórych burgerów (tj. kimchi, sos hoisin BBQ czy pikle azjatyckie).

Burgery są smaczne, mięso soczyste, a wszystkie składniki są dobrze skomponowane. Burgery można zamawiać pojedynczo lub w zestawie z frytkami i napojem. W zależności od dnia są dostępne różne promocje, więc warto śledzić Facebooka, gdzie znajdziemy wszystkie aktualne informacje i promocje.

Przystanek Ogień i Dym - burgery na wynos
Angry Bulgog – Przystanek Ogień i Dym
Przystanek Ogień i Dym - burgery na wynos
Burger w dostawie
Dostawa

Co również zasługuje na zaznaczenie to możliwość “dostawy bez kontaktu”. W takiej opcji, zamówienie należy opłacić online. Gdy jedzenie zostanie dostarczone pod nasze drzwi, dostawca poinformuje nas o tym fakcie smsem.

Jeśli narobiłam Wam “smaka” i macie ochotę złożyć zamówienie to podsyłam link restauracji Przystanek Ogień i Dym. Możecie przejrzeć wszystkie dostępne burgery i wybrać coś dla siebie z „opcją na wynos” http://przystanekogienidym.pl/menu/?_am_=/restauracja/przystanek-ogien-i-dym

Adres: Ryżowa 48, 02-495 Warszawa

Przystanek Ogień i Dym - burgery na wynos

Jeśli szukacie pomysłów na spędzenie okresu kwarantanny w domu to podsyłam kilka pomysłów https://flyandeat.com/co-robic-w-domu-podczas-kwarantanny-koronawirusa/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *