Meatologia na Kruczej
Kuchnia,  Warszawa

Meatologia na Kruczej

Meatologia na Kruczej to połączenie mięsnych delikatesów ze steakhouse. Na miejscu więc nie tylko zjemy steki czy kanapki z wołowiną, ale również będziemy mogli kupić mięso na wynos.

Do wyboru mamy kilka rodzajów steku: Sirloin, New York, Rib Eye czy Filet Mignon. W każdy poniedziałek w godzinach: 12.00 – 15.00 stek Sirloin jest w promocyjnej cenie.

Jeśli chodzi o kanapki to do wyboru mamy kanapki z tradycyjną wołowiną (hache), z ozorem wołowym oraz mostkiem. Dodatkowo dostępna jest kanapka dnia, ale o szczegóły trzeba zapytać obsługę. Mięso zarówno do steków jak i do burgerów jest najwyższej jakości i pochodzi z certyfikowanych hodowli.

Kanapki

Ponieważ Meatologię na Kruczej odwiedziliśmy po raz pierwszy dlatego oboje zdecydowaliśmy się na klasyczną kanapkę z wołowiną oraz z dodatkami: colesławem, onion rings, serem mimolette oraz piklowanymi ogórkiem. Kanapka była fajnie podana – przekrojona na pół, wyglądała przez to bardzo apetycznie. I taka była w rzeczywistości. Mięso było w punkt wysmażone i soczyste. Idealnie się łączyło z sosem i smakami pozostałych składników. Kanapka bardzo nam smakowała i koniecznie musimy spróbować pozostałych oraz steków. Widać, że Meatologia na Kruczej zna się na dobrym mięsie. Jestem przekonana, że bez względu na którą pozycje z menu się zdecydujecie, na pewno będziecie zadowoleni.

Meatologia na Kruczej
Meatologia na Kruczej

Na wynos oprócz mięsa na steki czy burgery do samodzielnego przyrządzenia możemy również kupić większy kawałek doprawionego już mięsa i zrobić z niego przepyszną pieczeń. Wkładamy tylko mięso do piekarnika i gotowe 😉 Postępując zgodnie z instrukcją, otrzymamy soczysty i smaczny kawał mięsa – idealny do podania na ciepło lub jako wędlina na kanapki.

Lokal jest całkiem spory – w środku jest kilka stolików (nawet na większe grupy) oraz kilka na zewnątrz. Nie jest to jednak typowy ogródek restauracyjny – raczej kilka wolno stojących stolików na ulicy. Wystrój restauracji utrzymany jest w ciemnych kolorach (ściany są czarne), a stoliki drewniane.

Meatologia na Kruczej

Ceny są bardzo przystępne. Biorąc pod uwagę, zarówno wielkość porcji, jakość mięsa jak i jego smak oraz lokalizacje restauracji (w samym centrum Warszawy) to ceny są naprawdę bardzo dobre.

Link do menu: metologia menu

Adres: Krucza 41/43, 05-800 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *