Plażówka
Kuchnia,  Warszawa

Plażówka – miejska plaża w Ursusie

Plażówka to miejsce o którym słyszał chyba każdy mieszkaniec Ursusa. Jak wskazuje nazwa jest to przestrzeń plażowa z leżakami i parasolami, gdzie można miło spędzić czas. Jeśli ktoś zamiast siedzenia na piachu woli leżak na zielonej trawie to też znajdzie miejsce dla siebie. Dodatkowo jest też kilka standardowych stolików na podeście, czyli dla każdego coś dobrego 😉

Jeśli chodzi o obecnie obowiązujące obostrzenia co do liczby osób to na Plażówce może jednocześnie przebywać ok. 550 osób. Teren naprawdę jest bardzo duży i nawet przy maksymalnym obłożeniu zachowane będą wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Plażówka
Atrakacje

Plażówka to prawdziwy raj na ziemi dla dzieci, gdyż oprócz wielkiej piaskownicy są również zjeżdżalnie, górka, domki z drewna czy miejsce do gry w mini golfa. Brzmi interesująco? Zabierz więc swoje pociechy i wpadaj na plażę. Psy również są mile widziane, więc na Plażówkę możemy się wybrać całą rodziną.

Plażówka pomyślała również o atrakcjach dla swoich starszych klientów i zorganizowała boiska do gry w siatkówkę plażową. Poza tym organizowane są stand-up’y, kino plenerowe czy transmisje meczy (gdy były mistrzostwa świata w piłce nożnej). Filmy w “Kinie Perła” były wyświetlane od środy do niedzieli (włącznie) po godzinie 21.00, a w każdą środę były stand-up’y. Mam nadzieję, że mimo obecnej sytuacji uda się zachować “tradycję” i kino już niedługo wróci na Plażówkę, bo stand-upy już od 3 czerwca 🙂

Plażówka
Menu

Nie można również zapomnieć o promocjach na drinki i jedzenie. To też już tradycja, że w poniedziałki obowiązują “perłowe poniedziałki”, gdzie możemy kupić piwo Perła w promocyjnej cenie. We wtorki jest “bąbelkowy wtorek” i promocja na processo, a w czwartki promocyjna cena zestawu na Margherity (zestaw: pizza Margherita + drink Margherita). W weekendy natomiast może wpaść na smaczne śniadanie.

Oprócz powyższych promocji zawsze dostępna jest pizza z pieca, burgery, kiełbaski z grilla czy frytki.

Plażówka

Na terenie dostępne są również stojaki na rower, a przed wejściem parking, gdzie możemy zostawić auto. Niedaleko znajdują się również przystanki autobusowe.

Plażówka to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy z przyjaciółmi przy dobrym jedzeniu. Mimo, że znajduje się przy ruchliwej ulicy, to wcale tego nie czuć i możemy się tu spokojnie zrelaksować.

Plażówka

Adres: Dzieci Warszawy 24, 02-495 Warszawa

Link do stronny FB Plażówki https://www.facebook.com/plazowkaursus/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *