Nero Skorosze
Kuchnia,  Warszawa

Nero Caffe Skorosze

Odkąd picie kawy (szczególnie tej na wynos) stało się modne i popularne, kawiarnie popularnych sieciówek wyrastają jak grzyby po deszczu. Jedna z nich jakiś czas temu otworzyła swoją kawiarnia w Ursusie – Nero Caffe Skorosze. Nie ukrywam, że bardzo lubię to miejsce i chyba nie tylko ja bo przeważnie w kawiarni jest całkiem sporo osób (aby zrobić zdjęcie bez ludzi trochę musiałam się naczekać). Niby wszystkie kawiarnia Nero są utrzymane w tym samym klimacie, jednak wystrojem różnią się i to bardzo. Nero Skorosze jest chyba jednym z lepszych przykładów fajnego i klimatycznego wystroju. Jedna z kanap przypomina mi nawet kanapę z Central Perk (fani “Przyjaciół” wiedzą o co chodzi ;).

Nero Skorosze
Nero Skorosze
Nero Skorosze
Jedzenie

Do Nero Skorosze lubię przychodzić w weekend na śniadanie lub w tygodniu na dobrą kawę z ciastkiem. Kanapki są wyrabiane na miejscu, więc mamy pewność, że są świeże i że nie leżą godzinami na półce. Moja ulubiona to wołowina z sosem chrzanowym, z szynką i serem oraz z kotletem z buraka. A do tego każda z nich może być podana na ciepło. Wybór kanapek jest naprawdę duży i nawet wegetarianie będą mieli w czym wybierać.

Nero Skorosze
Nero Skorosze
Nero Skorosze

Oprócz bagietek są również sałatki, owsianki, quiche czy tortille. Wybór ciast wcale nie jest mniejszy, są bezy, ciasta czekoladowe, szarlotki, serniki. Trzeba przyznać, że słodycze są wyjątkowo słodkie i nawet ja mam czasem problem, aby je zjeść do końca.

Nero Skorosze

Jeśli chodzi o kawę to moja ulubiona to raczej mleko z kawą, a nie kawa z mlekiem 🙂 takie proporcje zachowuję, gdy robię sobie kawę w domu. W Nero jednak wybieram zawsze największe latte (jedna z kaw, gdzie mleka jest dosyć sporo).

Nero Skorosze

Dodatkowo w całej sieci można zbierać pieczątki za zakup kawy i po zebraniu 10 otrzymujemy kawę gratis. Czasem można zyskać też dodatkowe pieczątki za zakup określonych produktów czy za zakup kawy do własnego kubka.

Link do strony www: https://greencaffenero.pl/pl/

Adres: gen. F. S. Składkowskiego 4, 02-497 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *