Tre Orsi - pizza na wynos
Kuchnia,  Warszawa

Tre Orsi – pizza na wynos

W dobie koronawirusa, kiedy część lokali gastronomicznych może mieć problemy z przetrwaniem, ważne jest wspieranie restauracji, które mimo wszystko pozostają otwarte i prowadzą działalność. Jednym z takich miejsce jest restauracja Tre Orsi, która serwuje dania kuchni włoskiej w dostawie i w opcji na wynos. A ponieważ jednym z najczęściej zamawianych dań na wynos jest pizza i to jej i restauracji Tre Orsi poświęcę dzisiejszy wpis.

Restaurację Tre Orsi odkryliśmy  jakieś 2 lata temu i od samego początku byliśmy pod jej ogromnym wrażeniem. Jest to nieduży lokal, znajdujący się w warszawskich Włochach, w okolicach Stawów Cietrzewia. Bardzo przyjemna okolica, w sam raz na spacer z przystankiem na coś smacznego w Tre Orsi.

Jedzenie

Menu restauracji nie jest skomplikowane. Są dostępne sałatki, zupy, makarony, pizza oraz oczywiście włoskie desery. Ponieważ jesteśmy stałymi gośćmi restauracji mamy już przetestowanych kilka jeśli nawet nie kilkanaście pozycji z menu. Makarony i pizze są bardzo smaczne. Moja ulubiona to z salami piccante. Oprócz menu z karty dostępne jest jeszcze menu tygodniowe i znajdziemy w nim dodatkowe pozycje (makaron, pizza).  Porcje są naprawdę duże i można się nimi spokojnie najeść. A co najważniejsze ceny są bardzo przystępne. Latem w sprzedaży są jeszcze lody kulkowe.

Wybór napojów jest również bardzo duży i uzależniony od pory roku. Zimą dostępne jest np. wino grzane. Natomiast w całorocznej sprzedaży jest kawa, piwo, wino domowe (w tym frizzante).

Tre Orsi - pizza na wynos
pizza Tre Orsi
Tre Orsi - pizza na wynos
Tre Orsi - pizza na wynos
Makaron Tre Orsi
Klimat

Do restauracji uwielbiam przychodzić szczególnie wiosną i latem, kiedy otwarty jest ogródek, a stoliki i leżaki znajdują się na zewnątrz. Jest to idealne miejsce na obiad czy kolację w gronie znajomych i rodziny, jak również na romantyczną kolację w mniejszym gronie. Restauracja zapewnia również kącik dla dzieci, a latem najmłodsi mają do zabawy cały ogródek z tablicą, kredą i innymi zabawkami. Tre Orsi jest również przyjazna zwierzakom, więc pieski są jak najbardziej mile widziane. Zawsze jest dużo ludzi, więc warto zrobić wcześniej rezerwację lub przygotować się, że będziemy musieli chwilę poczekać.

Tre Orsi - pizza na wynos
ogródek Tre Orsi
Pizza na wynos z Tre Orsi

Teraz kiedy wizyty w restauracjach są chwilową niemożliwe, możemy zamawiać z dostawą do domu. Tre Orsi również umożliwia taką opcję i możemy zamówić nie tylko pizzę na wynos, ale również pozostałe dania z menu (makarony, sałatki czy zupy). Warto śledzić ich profil na Facebooku, aby być na bieżąco z aktualnościami i menu. https://www.facebook.com/treorsipizza/

Dodatkowo możemy zbierać punkty kekemeke i po zebraniu 6 punktów otrzymamy pizzę lub karafkę wina gratis.

Wspierajmy w tych trudnych dla gastronomii czasach restauracje (szczególnie małe, lokalne biznesy). Bez naszej pomocy mogą nie przetrwać.

Adres: Zbocze 16, 02-493 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *