Burger Bar na Kruczej
Kuchnia,  Warszawa

Burger Bar na Kruczej

Idąc ulicą Kruczą nie sposób nie zauważyć kolorowego neonu restauracji Burger Bar Pekin Ekspres. W lokalu jest równie kolorowo – na pierwszy plan wysuwają się kolorowe, czerwone stoliki i krzesełka. W Burger Bar na Kruczej dosyć często jest sporo ludzi. Gdy jest ciepło wszystkie szyby/okna są otwarte i zachęcają do wejścia. To wszystko sprawia, że przechodząc dosyć często obok baru, nie raz już miałam ochotę do niego wejść i w końcu mi się udało.

Burger Bar na Kruczej

W Burger Bar znajdziemy dania zarówno kuchni amerykańskiej (burgery) jak i azjatyckiej. Zdecydowaliśmy, że spróbujemy obu z nich. Zamówiliśmy więc burgera BBQ oraz zupę pho z kaczką. Do wyboru mamy 3 rodzaje mięsa z których może być przygotowany nasz burger: hereford, black angus czy najdroższy rib eye.  Burger z wołowiną black angus, na który się zdecydowaliśmy kosztuje 34,00 pln i niestety nie ma do niego żadnych dodatków w postaci frytek, sałatki czy dodatkowych sosów. Burger był w miarę ok, ale z pewnością nie był to najlepszy burger jaki jedliśmy. Nie wiem czy by się zmieścił w moim subiektywnym zestawieniu TOP 5 burgerów w Warszawie. Konkurencja w Warszawie pod tym kątem jest bardzo zacięta.

Burger Bar na Kruczej

Zupa pho była duża, spokojnie można się nią najeść będąc nawet bardzo głodnym. Miała dużo dodatków (może kiełków było trochę za dużo), w tym całkiem sporo kawałków mięsa. W momencie, gdy byliśmy w Burger Bar na Kruczej (wrzesień 2020) lokal nie posiadał koncesji na sprzedaż napojów alkoholowych. Zakładam jednak, że to było raczej chwilowe.

Burger Bar na Kruczej

Wiem, że Burger Bar ma jeszcze drugą lokalizację na Mokotowie, ale nie wiem czy ją odwiedzimy. Jedzenie jest w miarę ok, ale nie zachwyciło nas na tyle, aby być ciekawym drugiej lokalizacji. Natomiast na ulicy Kruczej jest wiele innych lokali, gdzie w podobnej cenie, możemy dobrze zjeść.

Link do strony Burger Bar na FB: https://www.facebook.com/Burger-BarMusic-BarPekin-Ekspres-215048431932658/

Adres: Krucza 41/43, 05-800 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *