Kuchnia,  Warszawa

Stolica lodów pączków

Stolica lodów pączków to cukiernia w której oprócz lodów i pączków możemy kupić drożdżówki, napić się kawy czy lemoniady albo zjeść ciasto. W środku dostępnych jest też kilka stolików. Można więc usiąść z koleżankami przy filiżance dobrej kawy czy przyjść z dziećmi na porcje lodów czy czekoladę na gorąco.

Stolica lodów pączków

Moje ulubione pozycje z menu to drożdżówka z malinami oraz pączek z nadzieniem z białą czekoladą i jagodami. Chociaż ten ostatni nie jest dostępny codziennie. Na szczęście na stronie FB cukierni zawsze znajdziecie aktualne informacje odnośnie tego jakie drożdżówki, pączki czy smaki lodów są dostępne danego dnia.

Stolica lodów pączków
Stolica lodów pączków

Jeśli chodzi o lody to moim zdecydowanym faworytem jest solony karmel, który wprost uwielbiam i mogłabym go jeść na okrągło. Nie boję się powiedzieć, że jest to chyba jeden z najlepszych solonych karmeli jaki jadłam. Na moje szczęście ten smak dostępny jest prawie codziennie. Jedyna uwaga to wafelki powinny być trochę większe, bo 3 kulki już tak na styk się mieszczą 🙂

Stolica lodów pączków

Z ciekawostek to w cukierni możemy zamówić pączkolody, czyli pączka przełożonego wybranymi przez nas smakami lodów. Tego nie miałam jeszcze okazji spróbować.

Stolica lodów pączków to jak widać nie tylko smaczne lody, ale również drożdżówki i inne desery, których warto spróbować.

Stolica lodów pączków

Adres: Dzieci Warszawy 31, 02-495 Warszawa

Stolica Lodów Pączków ma już 7 swoich lokali na terenie Warszawy, a zaczynali w 2017 roku od jednej lokalizacji na terenie Bemowa.

Link do strony www cukierni: http://stolicalodow.pl/?anchorElement=element_6&scrollMargin=30

A poniżej link do innych ciekawych miejsc w Ursusie: https://flyandeat.com/restauracje-w-ursusie-z-opcja-dostawy/


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *