Qchnia Skorosze
Kuchnia,  Warszawa

Qchnia Skorosze

Qchnia Skorosze to dwupoziomowa restauracja mieszcząca się w CH Skorosze specjalizująca się w kuchni wietnamskiej oraz tajskiej. Latem otwarty był jeszcze nieduży ogródek. W obecnej jednak sytuacji zamawiać można dnia z odbiorem osobistym lub w opcji z dostawą. Ceny dań są w bardzo przystępnej cenie.

Jeśli chodzi o menu to jest całkiem duże jak w większości azjatyckich barów. Możemy wybierać pomiędzy sajgonkami, zupami czy daniami z kurczaka czy z woka. Całe menu dostępne jest na stronie restauracji: https://www.qchnia.eu/restauracja/qchnia-vietnamese-cuisine#menu-dodatki

Qchnia Skorosze

Najczęściej decydujemy się na zupę pho z wołowiną, której porcja jest naprawdę bardzo duża. Często nie mamy siły jej w całej zjeść i zostawiamy na kolejny dzień. Oprócz zupy często zamawiamy również kurczaka Gom-Bao, kurczaka chrupiącego, kaczkę lub wegetariańską wersję dania z woka, a na przystawkę bataty. Kurczak Gom-Bao to kawałki kurczaka smażone na głębokim tłuszczu obtoczone mąką i sezamem, natomiast “kurczak chrupiący” to stripsy z kurczaka w chrupiącej panierce. Dania dodatkowo podawane są z gotowanym ryżem, surówką oraz sosem, ale dodatki możemy wymieniać.

Qchnia Skorosze

Często wpadaliśmy do Qchnia Skorosze na szybki obiad w weekend, gdzie często zdarzało się, że musieliśmy czekać na wolny stolik. Teraz możemy zamawiać te wszystkie dania wprost do naszego mieszkania. Liczę jednak, że ta sytuacja niedługo ulegnie zmianie.

Qchnia Skorosze

Natomiast jeśli macie ochotę na inną kuchnię to pod linkiem znajdziecie restauracje, które w obecnej sytuacji oferują dostawę na terenie Ursusa lub odbiór osobisty bezpośrednio w lokalu: https://flyandeat.com/restauracje-w-ursusie-z-opcja-dostawy/

Adres: gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, 02-497 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *