Asado Mezze & Grill - dania lepsze niż kebab - dostawa
Kuchnia,  Warszawa

Asado Mezze & Grill – dania lepsze niż kebab – dostawa

Ciąg dalszy akcji “wspieraj gastro”. Kolejnym popularnym daniem zamawianym na wynos (z dostawa) jest kebab i dania w tym stylu. Oczywiście oprócz przysłowiowych budek z kabebem w Warszawie jest kilka restauracji z kuchnią turecką, libańską, gdzie możemy zjeść bardzo dobre dania kuchni bliskowschodniej. Naszym ostatnim całkiem przypadkowym odkryciem jest restauracja Asado Mezze & Grill z kuchnią libańską.

Jedzenie

W menu restauracji znajdziemy przysmaki kuchni arabskiej (libańskiej), takie jak popularny hummus, Falafel czy pasta z bakłażana Baba ghanoush. Ale to nie wszystko bo oprócz wyżej wymienionych wegetariańskich potraw jest bardzo duży wybór potraw mięsnych: kafta (grillowane kotleciki wołowe), shawarma (cięte mięso wołowe) czy shish tauk (grillowane, marynowane kawałki piersi z kurczaka). 

Na pierwszy raz zamówiliśmy shawarma wrap z frytkami oraz dane kafta z hummusem. Jestem ogromną fanką takich grillowanych, dobrze doprawionych kotlecików, dlatego byłam ciekawa jak będą smakować.

Shawarma wrap mogłabym porównać do kebaba, ale danie jest o wiele smaczniejsze. W środku są świeże warzywa i dressing. Trzeba spróbować, aby się przekonać. Tym bardziej osoby, które nie przepadają za tradycyjnym kebabem powinni spróbować wrapa i na pewno im zasmakuje. 

Miłym dodatkiem była niespodzianka, jaką dostaliśmy od restauracji – ciastko baklawa. 

Asado Mezze & Grill - dania lepsze niż kebab - dostawa
Asado Mezze & Grill - dania lepsze niż kebab - dostawa
Kafta z hummusem
Asado Mezze & Grill - dania lepsze niż kebab - dostawa
Shawarma wrap
Dostawa

Wszystkie dania (wrapy a’la kebab, dania mięsne i deser) z Asado Mezze & Grill można zamówić telefonicznie i osobiście odebrać w lokalu, jak również za pośrednictwem znanych aplikacji jak UberEats, Wolt czy poprzez stronę Royal Menu (dostawa pod wskazany przez nas adres) kliknij

Wrapy były zawinięte w folię aluminiową, a kotleciki hermetycznie zapakowane. Do kotlecików była sałatka plus dressingi oraz jeden kawałek pity. Kotleciki schowaliśmy do lodówki i zjedliśmy następnego dnia, a wrapy odgrzaliśmy w piekarniku i zjedliśmy od razu.

Jeśli smakowało Wam jedzenie (a nie wierzę, że mogło być inaczej) to możecie wykupić wirtualny voucher, który uprawnia do 10% rabatu. Voucher można wykorzystać w restauracji Asado Mezze & Grill, jak tylko spowrotem będzie otwarta. Vouchery są ważne do 31 grudnia 2021 roku. Spokojni je więc wykorzystacie, a teraz będą realnym wsparciem dla restauracji w tym trudnym okresie.

Adres: Kredytowa 4, 00-062 Warszawa

Wspierajmy restauracje, które biorą udział w akcji #posilekdlalekarza. Tak jak Asado Mezze & Grill.

Jeśli natomiast szukacie pomysłów na spędzenie czasu w domu, to pod linkiem znajdziecie, mam nadzieję, kilka ciekawych propozycji: https://flyandeat.com/co-robic-w-domu-podczas-kwarantanny-koronawirusa/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *