Milo Bistro Cafe
Kuchnia,  Warszawa

Miło Bistro Cafe

Miło Bistro Cafe jest to mała restauracyjka na cichym i spokojnym osiedlu w Ursusie. W lokalu jest kilka stolików w środku oraz dwa na zewnątrz. Obsługa jest bardzo miła, od samego wstępu czuć, że panuje tu rodzinna atmosfera. Wszystkie dania przyrządzane są ze świeżych składników, a na miejscu wypiekane są nawet croissanty, bagietki czy pain du chocolat.

W menu bistro znajdziemy sałatki, pizze i makarony, a do picia kawę, herbatę, lemoniady, soki. Dzieci szczególnie powinny być zadowolone z babyccino, czyli ze spienionego mleka posypanego czekoladą i piankami.

My z mężem zdecydowaliśmy się na pizzę i tradycyjnie już wybraliśmy taką z salami oraz zamówiliśmy po dużej lemoniadzie cytrynowej. Lemoniada była orzeźwiająca i delikatnie słodka. Naprawdę super! Uważam, że nie jest łatwo zrobić dobrą lemoniadę i zachować balans smaków pomiędzy słodkością oraz kwasowością. Ta była idealna, wszystkie w niej współgrało ze sobą.

Milo Bistro Cafe

Pizza również była smaczna. Cebulka nadawała jej dodatkowy aromat. Ciasto nie było za grube, a sos smaczny. Wszystko było bardzo dobre. Dlatego na pewno jeszcze tu wrócimy, ale następnym razem spróbuję makaronów, które już nie jedna osoba zachwalała. A na zdjęciach na Facebooku wyglądają bardzo apetycznie.

Milo Bistro Cafe

Oprócz stałych pozycji w menu warto śledzić facebookowy profil Miło Bistro Cafe , gdyż znajdziemy tam informacje o dodatkowych daniach na dany dzień. Link do ich profilu: https://www.facebook.com/milobistrocafe/

Miło Bistro Cafe jest położone trochę na uboczu, ale warto tu zajrzeć na dobre co nie co i pyszną lemoniadę.

Milo Bistro Cafe

Adres: Aleksandra Prystora 4, 05-077 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *