Osteria Piemonte
Kuchnia,  Warszawa

Osteria Piemonte – włoskie smaki z regionu Piemont.

Osteria Piemonte to restauracja znajdująca się w okolicy byłych zakładów Ursus. Jadąc ulicą Gierdziejewskiego rzuci nam się w oczy duży zielony szyld z nazwą restauracji. Przed restauracją jest całkiem spory parking, więc nie powinniśmy mieć problemów z zaparkowaniem.

Pizze z Osteria Piemonte zamówiliśmy, kiedy restauracje mogły sprzedać tylko na wynos lub z dostawą do domu. Ciężko jest mi się więc wypowiadać o klimacie i wystroju restauracji.  My zamówiliśmy 2 pizze z odbiorem własnym. 

Osteria Piemonte
Osteria Piemonte

Osteria Piemonte to restauracja specjalizująca w kuchni włoskiej z regionu Piemont. Składniki użyte do przygotowania dań również pochodzą z tego regionu. My skusiliśmy się na pizze al Salame Piccante, czyli dosyć standardowy (jak dla nas) wybór.

Pizza była smaczna. Ciasto było cienkie z dobrym sosem pomidorowym. Bardzo lubię włoskie salami, którego na pizzy było w sam raz.

Osteria Piemonte

Jeśli mieszkacie w okolicy lub jesteście przejazdem (przy okazji zakupów w Factory) warto wpaść na chwilę do restauracji na włoskie przysmaki. Oczywiście zawsze zostaje jeszcze opcja z odbiorem własnym lub dostawa do domu.

Na zachętę link do menu: http://www.osteriapiemonte.pl/menu.html. Oprócz pizzy jest tam dużo innych, włoskich przysmaków. Oczywiście nie można zapomnieć o włoskich winach. Wybór jest duży zaczynając od wina domowego (sprzedawanego na karafki) do droższych i bardziej uznanych win.

W restauracji można organizować również przyjęcia rodzinne takie jak: chrzciny, komunie, konsolacje, ale nie tylko. Jeśli chcemy zorganizować integracje czy wigilie firmowe to również jest taka możliwość.

Adres: Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *